Kontakt og ansatte

Agnieszka Kwasny 

Renholdsmedarbeider, Aqualab Norge 

agnes.kwasny@veso.no 

+47 908 21 985 

Anne Ramstad 

Stasjonsveterinær/Forsøksleder, DVM, Aqualab Norge

anne.ramstad@veso.no 

+47 908 50 249 

Arnt-Ove Busengdal 

Laborant, Aqualab Norge 

arnt-ove.busengdal@veso.no 

+47 904 74 505 

Audur Thorisdottir 

QA Manager, MSc, Aqualab Norge  

audur.thorisdottir@veso.no 

+47 481 14 021 

Carmen Gloria Maldonado 

Forsøks-assistent 

carmen.maldonado@veso.no 

+56 9 4485 5020 

Cecilie Storø 

Laborant, Aqualab Norge 

cecilie.storo@veso.no 

+47 908 18 821 

Christian Wallace 

Leder Felt/Forsøksleder, Cand scient, Aqualab Norge

christian.wallace@veso.no  

+47 905 55 894 

Claudia Venegas 

Vitenskapelig koordinator, DVM, PhD, VertAqV, Aqualab Chile

claudia.venegas@veso.no 

+56 9 9825 8390 

Edmund A. Sørmeland 

Laborant, Aqualab Norge

edmund.sormeland@veso.no 

+47 908 51 109 

Eduardo Alfredo Barriga Valenzuela

Teknisk assistent 

eduardo.barriga@veso.no 

+56 9 9983 0995 

Endre Hoddø 

Teknisk assistent, Aqualab Norge

endre.hoddoe@veso.no

+47 909 39 055

Gonzalo Jose Venegas Díaz

Salgsdirektør

gonzalo.venegas@veso.no 

+56 9 9827 2874 

Hallstein Skorstad 

Driftsansvarlig Klekkeri, Aqualab Norge

hallstein.skorstad@veso.no 

+47 481 11 440 

Heiki Olsen 

Driftsleder teknisk, Aqualab Norge

heiki.olsen@veso.no 

+47 995 57 506 

Hilde Sloot Bjøru 

Avdelingsdirektør, Aqualab Norge, DVM/MBA

hilde.bjoru@veso.no 

+47 994 44 459 

Inger Synnøve Leirdal 

Forsøksleder, DVM, Aqualab Norge

inger.synnove.leirdal@veso.no 

+47 948 36 676